Значна увага в Ананьївському районі приділяється ремонту доріг

Протягом останніх двох років значна увага в Ананьївському районі приділялася ремонту доріг. Дане питання стоїть одним з основних, які потребують негайного вирішення.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.
За ініціативи голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука та за особистого сприяння депутата Одеської обласної ради Володимира Щербини було відремонтовано одну з проблемних доріг, а саме дорогу, яка сполучає районний центр з одним з найбільших населених пунктів району селом Жеребкове. Водії та пасажири, які рухалися даною дорогою нарікали на вкрай незадовільний її стан. Минулого року було майже відремонтовано дану дорогу. Цього року завершується її ремонт. Саме з метою визначення якості проведених робіт голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук сьогодні, 14 вересня 2017 року, особисто провів інспектування даної дороги.
«В цілому дорога знаходиться у доброму стані, нею можна досить швидко рухатися. Роботи виконано якісно. Думаю, що жителі нашого району залишаться задоволені проведеною роботою», — зазначив Дмитро Сергійович.
На часі проведення ремонту дороги, яка проходить територією Ананьївської Другої сільської ради, а також вирішується питання ремонту дороги до с.Долинське, а саме направлено Проект регіонального розвитку, який може реалізовуватись за рахунок коштів Державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – підтримки регіональної політики України.

Джерело: АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью