Злодій обікрав хворих дітей на Одещині

Ананьївські поліцейські затримали чоловіка, який викрав з продуктового магазину скриньку для пожертвувань, пише АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ.

До Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення від продавця продуктового магазину,про те, що молодий чоловік, закривши обличчя шарфом, увійшов до магазину, зірвав скриньку з грошима та вибіг надвір. Жінка не розгубилась й кинулась наздоганяти грабіжника, однак юнак виявився спритнішим та швидко зник в невідомому напрямку.

Встановивши прикмети грабіжника з опису продавця, у ході слідчо-розшукових заходів поліцейські встановили, що вказаний чоловік за два квартали від місця злочину, не приховуючи обличчя, майже на всі викрадені кошти скупився продуктами харчування, а потім позбувся пустої скриньки, викинувши її до сміттєвої урни.

У процесі подворового обходу дільничними офіцерами поліції було виявлено чоловіка, схожого по опису на грабіжника. Ним виявився раніше судимий непрацюючий тридцятирічний уродженець Ананьївщини, який тривалий час проживав поза межами району, а нещодавно повернувся на батьківщину до родичів.

«Розпочато кримінальне провадження за статтею 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Джерело: Відділ комунікації поліції Одеської області