Жительку Болграду привітали з 80-річчям — ODESSA-MAMA
home ЧИСТО ОДЕССКИЕ НОВОСТИ Жительку Болграду привітали з 80-річчям

Жительку Болграду привітали з 80-річчям

У понеділок, 25 вересня, свій вісімдесятирічний ювілей відсвяткувала Килина Пантеліївна Палабуюк.

Повідомляє сайт БОЛГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Болградської РДА.

Народилася Килина Пантеліївна 25 вересня 1937 року в селі Кубей в родині простих робітників. Вона була найстаршою з чотирьох дітей в сім’ї Бальжик. Коли Килині було 9 років, вони переїхали в Молдову в село Чалик. Закінчивши там сім класів, дівчина влаштувалася на роботу в радгосп.

Одного разу, по дорозі додому, після складного робочого дня, вона зустріла свою долю. Юнак, з яким їх звів випадок, працював у селі будівельником, хоча сам був родом з міста Болграда. Так зав’язалися їхні стосунки. Незабаром молода пара повернулася на малу батьківщину. Зіграли весілля. У родині народився первісток – Іван, а через два роки – ще один син – Георгій.

Коли Георгію було чотири роки, молода мама вийшла на роботу. Спочатку – у фарбувальний цех, а пізніше знайшла своє покликання в трикотажному цеху, де пропрацювала 30 років в’язальницею.

Коли хлопчики підросли, то поїхали до села Світле (Молдова), щоб навчатися в училищі. Після цього життя розкидало їх: старший син пішов служити в армію, а молодший захопився фото- і відеозйомкою. Деякий час Георгій працював директором кінотеатру «Ювілейний», паралельно займаючись зйомкою, монтажем і режисурою різних урочистостей. Завдяки йому у багатьох мешканців нашого району є пам’ять про весілля, народження дітей та інші значні для кожного події.

Доля старшого сина склалася трагічно. У 1985 році батькам прийшла похоронка, а слідом за нею – цинкова труна з чужої країни, за мир в якій він склав своє життя. «Загинув під час виконання інтернаціонального обов’язку», – говорилося у зловісному документі. «Афган» тоді забрав багатьох, принісши горе сім’ям загиблих.

У 1994 році Килина Пантеліївна вийшла на пенсію. Разом із заслуженим відпочинком у будинок постукала біда: не стало коханого чоловіка Івана.

Після цього випадку, щоб не залишати мати одну, до рідної домівки повернувся Георгій зі своєю сім’єю. Сьогодні Килина Пантеліївна проживає зі своєю невісткою, поки син на заробітках за кордоном.

У хаті затишно. У дальній кімнаті – колекція швейних машинок, яка нагадує про трудову діяльність. Все життя Килина Пантеліївна обожнювала працювати на землі. Особливо іменинниця любить квіти. Двір її будинку схожий на різнобарвний квітник. І навіть попри проблеми зі здоров’ям Килина Пантеліївна потроху займається улюбленими справами.

У Килини Палабуюк четверо онуків, двоє правнуків, живі сестри і брат. «Бог мене нагородив гарною родиною», – не приховуючи радості, каже ювілярка.

Подолавши тисячі кілометрів, родичі Килини Пантеліївни з’їхалися з різних куточків України, Росії, Німеччини, Болгарії, щоб привітати улюблену маму, сестру, бабусю, прабабусю й тітку з 80-річним ювілеєм.

Керівництво району та міста Болграда також не залишило без уваги ювілярку. Привітали іменинницю зі знаменною датою заступник голови Болградської районної державної адміністрації Андрій Гарвалов, заступники Болградського міського голови Сергій Веліксар та Ганна Мунтянова, помічник народного депутата Антона Кіссе Тетяна Чумічева та  голова Болградського відділення спілки ветеранів Афганістану Микола Корнієнко.

Гості побажали Килині Пантеліївні найміцнішого здоров’я, бадьорості духу, люблячих і дбайливих дітей та онуків поруч, привітних людей навколо, радісних свят і теплих зустрічей.

Джерело:  БОЛГРАД СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 

ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ СУПЕР ИНТЕРЕСНЫЕ МАТЕРИАЛЫ

Ссылки