Завершено визначення компаній, які проведуть ремонт доріг у трьох районах Одеської області

Служба автомобільних доріг в Одеській області в системі електронних закупівель Рrozorro провела три тендери по визначенню будівельних компаній для проведення ремонтних робіт на дорогах у Кілійському, Ренійському та Болградському районах Одеської області.

Повідомляє сайт ОДЕСА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Одеської обласної ради.

Перший тендер передбачає поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення від траси Одеса – Рені до Кілії: О161109 / М-15 / – Червоний Яр – Кілія, км 17 + 868 – км 30 + 800 За результатами конкурсу було визначено, що дорогу в Кілійському районі буде ремонтувати ТОВ «Ростдорстрой» за 77,8 млн. гривень. В тендері також брала участь ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер».

Другий тендер стосується дороги державного значення, від траси Одеса – Рені через Болград до кордону з Молдовою: Т-16-29 КПП «Тютюн» – Виноградівка – Котловина – Нагірне – Орловка, км 20 + 300 – км 25 + 580. Цю дорогу в Ренійському та Болградському районах за 24,6 млн. гривень відремонтує ТОВ «Евродор». В тендері також брала участь компанія «Ростдорстрой», але з більш високою пропозицією.

За результатами третього тендеру було визначено, що поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-30 Струмок – Шевченкове – Кілія, км 0 + 000 – км 19+000 буде проводити ТОВ «Ростдорстрой». В тендері також приймала участь ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер».

«Для Кілійського району питання ремонту траси Траси Т-16-30 – це питання майже життя і смерті, бо воно не вирішувалося на протязі 20 років. І лише завдяки спільним зусиллям керівництва Одеської обласної ради та облдержадміністрації стало можливим зрушити з місця цю справу. Усі жителі району з нетерпінням чекали на ці зміни. Нинішній рік для Кілійського району – це рубікон, бо взимку Кілія майже відрізана від цивілізації. Тому що з першими дощами дорога, якою користуються 40 тис. місцевих жителів, стала би не проїзною, це а може призвести до транспортної блокади району. Для нас це доленосне питання і серйозний прорив в ремонті доріг на Кілію. Хочу зазначити, що це буде капітальний ремонт, а з урахуванням її стану, то фактично – це будівництво нової дороги», – повідомив Павло Бойченко, голова Кілійської районної ради.

Джерело: ОДЕСА СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми