В Одесі з’явилися поїлки для бездомних тварин

З ініціативою встановити подібні контейнери виступили місцеві активісти;волонтери виготовили перші 40 поїлок, які встановили і на вулицях міста,і у дворах, передає ODESSA-MAMA із посиланням на СЕГОДНЯ.ua.

Турботливі одесити не тільки постійно підгодовують бездомних собак і кішок, але івстановили в кількох точках міста для них спеціальні поїлки. Причому, свіжою водоюнаповнюють їх самі городяни.  Перші такі контейнери для води були встановлені в центрі міста.

На кожній такій поїлці напис: «Будь добрішим – Налий питної води для бездомних тварин».

З ініціативою встановити подібні контейнери виступила соціальна платформа «Моє місто», автором проекту став одесит Антон Джанаєв. Ініціатива отримала підтримку, і внаслідок волонтери виготовили перші 40 поїлок, які встановили і на вулицях міста, і в декількох дворах.

Поїлка є спеціальний пластиковий контейнер і його легко впізнати по наклейках. Продумано все, аж до розмірів бортиків, – так, щоб втамувати спрагу могли і великі собаки, і тварини невеликих розмірів, в тому числі і коти. Готова конструкція кріпиться міцним дротом до стовпів і дерев.