В Одесі мародери пограбували квартиру

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив громадський діяч і журналіст Дмитро Бакаєв,повідомляє ODESSA-MAMA з посиланням на Depo.Одеса.

«В Одесі з’явилися мародери. Обікрали загиблу на пожежі сім’ю. При пожежі загинули мати і її п’ятеро дітей. З усієї багатодітній сім’ї вижив тільки чоловік, батько малюків. Про загибель їх дізналися не тільки Одесити, звістка розлетілася по всьому світу. Сім’я була глибоко віруючою і їх смерть боляче пронизала серця всіх християн», — написав Дмитро.

«Про що не сказали ЗМІ це те, що після смерті сім’я зазнала мародерства. У загиблих були вкрадені мобільні телефони, 6 штук. Георгій Блощиця який є прихожанином тієї ж церкви куди ходила і сім’я Чеховських каже, що поліція вже з’ясувала, що телефони були продані. Він безперестанку смикає поліцейських, ворушить їх, щоб працювали швидше. Природно перша підозра падає на пожежних. Вони перші заходили в задимлене приміщення. Але з поліцейських теж не знімається підозра. Якби дочка якого-небудь начальника забула телефон у клубі, його б знайшли через годину. А тут тягнуть. Ця новина на жаль загубилася в передноворічній метушні. Хоча я її розміщував в числі інших жахливих злодіянь року. Обікрасти мертвих дітей це зробила худоба не гідна звання людини і повинна понести покарання», — додав він.