В Балтському районі провели операцію «Нагляд»

З метою недопущення здійснення правопорушень і злочинів з боку громадян, які мають судимість, а також виявлення причин і умов, що сприяють рецидивній злочинності, на території Балтського району поліцейські провели профілактичну операцію «Нагляд» про це повідомляє сайт Баста Сьогодні.

В ході проведення операції дільничні офіцери поліції відвідали раніше засуджених за місцем проживання громадян, перевірили можливі місця перебування осіб, які ведуть антигромадський спосіб життя, розважальні заклади та місця масового відпочинку. Було перевірено 77 раніше судимих громадян і 42 особи, що формально підпадають під нагляд,  44 піднаглядних та перевірено 73 засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Згідно зі ст.187 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил адміністративного нагляду), було складено 17 адміністративних протоколів. За ініціативою дільничного офіцера поліції буловстановлено та продовжено адміністративний нагляд двом особам.

«Суспільні відносини в сфері адміністративного нагляду регулюються Законом України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», в якому зазначається, що особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, зобов’язані вести законослухняний спосіб життя, не порушувати громадський порядок та дотримуватись встановлених правил,- зазначив  заступник начальника сектору превенції Балтського відділу поліції  майор поліції Людмила Буберенко. — Метою адміннагляду є недопущення скоєння нових злочинів та правопорушень».

За результатами операції поліцейські провели нараду та узагальнилипричини і умови, що призводять до вчинення кримінальних таадміністративних правопорушень засудженими особами.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

(за матеріалами Балтського відділу поліції)