В Арцизі «по гарячих слідах» розкрили відразу два злочини

14 січня 0 03:00 годині, до чергової частини Арцизького відділу поліції надійшло повідомлення від власника магазину «Абсолют», розташованому у м.Арциз-2, про його пограбування. В ході проведених оперативно-розшукових заходів, та завдяки встановленої власником камери відео-нагляду на магазині,   працівниками карного розшуку злочинця було встановлено, це мешканець м.Арциз-2, 1986 року народження, раніше судимий за крадіжки та угони. Того ж дня крадія було затримано, (власнику частково відшкодовано матеріальну шкоду), злочинцю  вже повідомлено про підозру, незабаром матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду, де злочинець відповість за скоєне перед законом, передає АРЦИЗ СЬОГОДНІ.

18 січня о 07:10 до чергової частини звернувся громадянин із заявою про те, що 17.01.2017 року приблизно о 23:30 години, біля бару «Бриз» у м.Арциз-2, у нього вкрали  мопед «Ямаха», завдяки злагодженої співпраці працівників карного розшуку та інспекторів з дорожнього нагляду вказане кримінальне правопорушення було того ж дня розкрито, а саме встановлено особу яка скоїла крадіжку мопеда, це мешканка м.Арциз-2, 1989 року народження. Потерпілому повернуто вкрадений мопед, ведеться слідство, кримінальне провадження буде направлено до суду, де злодійка відповість перед законом.

Поліція попереджає:  будьте пильними й небайдужими, якщо бачите підозрілих осіб, але  як коїться злочин, чи Вам відомо про злочин, який тільки готуєтьсятерміново телефонуйте на “102”, тел..раб черг.частини 3-11-72,   м.т. 0969127346.

Джерело: Арцизька РДА