В Ананьївському районні провели Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”

Уже традиційно на початку кожного навчального року в Ананьївському районні проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”, метою якого є не тільки виявлення дітей, які не приступили до занять але й усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.
Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції Ананьївського ВП Подільського ВП ГУНП України в Одеській області та головою села провели перевірку НВК «ЗОШ-І-ІІ ст. – дитячий садок» Новоселівської сільської ради під час якої було встановлено, що усі діти шкільного віку охопленні навчанням.
З дітьми відповідно до віку проведені виховні бесіди щодо належного відвідування занять, ознайомлено із відповідальністю за вчинення правопорушень та з обов’язками учнів. Під час рейду були відвіданні сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків та які опинилися в складних життєвих обставинах, та діти, які перебувають під опікою. З’ясувалися потреби родин щодо підготовки дітей до осінньо-зимового сезону. За результатами виїзду складені акти обстежень.

Джерело: АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец