У Захарівському районі рятувальники розповіли людям як не померти

Працівники 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області 20 січня навідалися до відділу житлово-комунального господарства в смт Захарівка однойменного району Одеської області. Комунальникам рятувальники нагадали правила поведінки на водних об’єктах у зимовий період. Тема є актуальною, бо в районі чимало ставків і любителів зимової риболовлі й ковзанки, а оскільки температура повітря останнім часом не надто низька та хитка, виникає загроза для необізнаних і безпечних громадян, передає ЗАХАРІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС в Одеській області.

Відтак, озброєні знаннями та настановами надзвичайників, працівники житлово-комунального господарства розказували життєво необхідні правила поводження на льоду своїм відвідувачам.

У вихідні ж дні, коли більшість жителів району відпочивають, рятувальники відвідали безпосередньо місця дислокації рибалок – ставки в с. Йосипівка та смт Затишшя. Рейдовики розказали громадянам про ризики, на які вони самі себе наражають, виходячи на небезпечний лід. Навчили правил безпечної поведінки на льоду та як рятуватися, якщо все ж таки сталася біда. Основною ж порадою людям від працівників Служби порятунку «101» була настанова взагалі не виходити на лід.