У територіальному центрі відбулося засідання круглого столу

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за участі директора Л.Сімашкевич, керівника підприємства об’єднання громадян «Соціальна Кодимщина» Ю. Бобельчука, голови ГО інвалідів О. Драгомаз та активу організації відбулося засідання круглого столу.

Повідомляє сайт КОДИМА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кодимської РДА.

З першого питання слухали Л.Сімашкевич, яка інформувала про проведені заходи територіальним центром щодо підтримки інвалідів району : проведення обстежень з метою виявлення осіб, які опинилися в скрутному становищі та потребують підтримки державою, надання гуманітарної та натуральної допомоги.

О.Драгомаз, голова ГО інвалідів, запропонувала присутнім напередодні Дня людини похилого віку провести святковий захід у вигляді екскурсії по найбільш цікавим місцям Кодимщини, завершивши екскурсію в с.Пиріжна, де провести святкову зустріч з демонстрацією талантів інвалідів – наспівування пісень, декламування віршів, художньої майстерності тощо.

Л.Сімашкевич зауважила, що серед інвалідів району є левова частка людей похилого віку, про яких ми постійно маємо дбати, надаючи «руку» допомоги. Саме такі заходи згуртовують людей, зокрема інвалідів, розкривають їх таланти, а найголовніше дають зрозуміти, що інвалідність – це не вирок.

Ю.Бобельчук, керівник підприємства об’єднання громадян «Соціальна Кодимщина» прозвітував про перспективи розвитку підприємства, визначивши пріоритети та зауваживши, що на сьогодні перед нами, керівництвом, стоїть головне завдання – створення комп’ютерного класу для інвалідів та осіб похилого віку. Саме діяльність цього класу надасть змогу більше адаптуватися в суспільстві незахищеним верствам населення.

Далі заслухали О.Драгомаз, голову ГО інвалідів, яка прозвітувала про прийняття участі в обасній конференції інвалідів, на якій було переобрано голову ГО інвалідів Одеської області та визначено завдання щодо подальшої діяльності організації.

В ході наради було розглянуто ще низку питань, які стосуються діяльності організації. 

Джерело: КОДИМА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец