У Саратській гімназії провели цікавий семінар

20 лютого 2017 року на базі Саратського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія» відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему «Використання інноваційних технологій при вивченні іноземної мови». Хоча погода на дворі не дуже радувала, проте атмосфера на семінарі була тепла і затишна про це повідомляє Сарата Сьогодні з посиланням на Саратську РДА

Зібрання вчителів іноземних мов розпочала завідувачка КУ «Саратський РМК з питань освіти» Караулан Марія Степанівна, яка представила нового методиста з іноземних мов – Златову Марію Андріївну та  докладно розповіла про концепцію «Нова українська школа» і про вимоги до вчителя згідно неї.
З інформативною доповіддю виступила керівник районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов Небога Любов Кирилівна щодо комунікативного підходу при вивченні іноземної мови. Вона дуже уміло об’єднала дві важливі теми – це розвиток навичок читання та письма при підготовці до ЗНО і використання інтернет-ресурсів та додаткової літератури на уроках іноземної мови.Учасники семінару з задоволенням ділилися досвідом з цього питання.

Дуже насиченим був виступ Аврамової Тетяни Анатоліївни, вчителя  Саратського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія» з теми «Підвищення фахової майстерності вчителя – це гармонійне поєднання досвіду та новітніх ідей». Вона з легкістю донесла до колег значення слів «педагогічна майстерність», закликала всіх спробувати щось змінити у своєму ставленні до новітніх освітніх технологій, опираючись на слова А. Ейнштейна «Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати».

Також були підведені підсумки участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов та надана детальна інформацію про реєстрацію та участь у пробному та основному ЗНО 2017 з іноземних мов.

По закінченні семінару колеги вирушили до своїх шкіл з цілою низкою цінної та корисної інформації.

Методист КУ «Саратський РМК з питань освіти» Златова М. А.