У Миколаївці говорили про житлові субсидії

25 вересня в Миколаївській райдержадміністрації, під головуванням Висоцької Л.А., відбулась розширена апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій.

Повідомляє сайт МИКОЛАЇВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Миколаївської РДА.

На порядку денному було розглянуто низку важливих питань.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Миколаївської райдержадміністрації Перевезнюк А.С. доповіла про стан надання населенню житлових субсидій та стан усунення недоліків, які виявлені Комінтернівською місцевою прокуратурою Одеської області. Перевіркою було встановлено, що жителям, домогосподарства яких підключено до газопостачання, було призначено житлову субсидію на природний газ в завищеному розмірі, а саме застосовано завищений коефіцієнт.

17.07.2017 року винесено Ухвалу Миколаївського районного суду відповідно до якої з управління вилучено 569 особових справ одержувачів житлової субсидії на природний газ для проведення експертизи. Зазначене вилучення відбулося 18.07.2017 року про що свідчить  опис про вилучені документи складений прокурором Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області. Справи станом на 22.09.2017 року до управління не повернено.

Після вилучення, спеціалістами управління було здійснено перерахунки житлових субсидій  з урахуванням вірного коефіцієнту, та виведено суму надлишково нарахованих коштів. Станом на 22.09.2017 року проводиться інформування населення про перерахунок призначеної житлової субсидії шляхом надання повідомлень, в яких управління соціального захисту  просить одержувачів субсидії звернутися до газового господарства особисто або в телефонному режимі до  початку опалювального сезону, який буде розпочато 15.10.2017 року, для отримання інформації щодо залишків коштів  на особових рахунках які сплачені людиною самостійно, для з’ясування відсутності (наявності) заборгованості .

Також, в повідомленні зазначено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №300 від 26.04.2017 року житлова субсидія на наступний опалювальний період, призначається у разі відсутності боргу на рахунку одержувача на суму що перевищує 340 грн., або у разі наявності договору про реструктуризацію боргу.

Голова райдержадміністрації звернулась до присутніх керівників установ та організацій з проханням в обов`язковому порядку донести цю інформацію до своїх працівників, аби люди вчасно звернулись до газової дільниці та не втратили своє право на отримання житлової субсидії в цьому році.

Наступним виступив селищний голова Чирнилюк М.І.  та доповів про стан використання субвенції на виконання інвестиційних проектів, що надійшла до Миколаївського району у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету розвитку на капітальний ремонт об’їзної автомобільної дороги в с.м.т. Миколаївка . Микола Іванович повідомив, що станом на сьогоднішній день підрядником готується відповідна документація на ремонт об`уїзної дороги в смт.Миколаївка. Відразу, після її виготовлення розпочнуться ремонтні роботи.  Також селищний голова повідомив, що селищною радою вже закуплені меблі для потреб  ДНЗ «Сонечко»  і найближчим часом  будуть доставлені в Миколаївку.

Про стан підготовки комунального підприємства «Миколаївське» Миколаївської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період доповів   Харьковий Р. В., директор комунального підприємства «Миколаївське». Роман Васильович повідомив, що підприємство розпочало утеплення  розподільних колодязів, запірної арматури та кранів башт Рожновського . Проводиться технічний огляд асснізаторського автомобіля , сміттєвоза, трактора-екскаватора та Т 16-М. Також, на прохання голови адміністрації, директор КП «Миколаївське»  розповів присутнім про стан сплати населенням, установами та організаціями комунальних платежів за спожиті послуги та водопостачання. Так населення заборгувало підприємству вже  53 тис.грн., організації та установи —  біля 12 тис. грн. А несплата комунальних платежів призводить до того, що підприємство буде не спроможне сплатити за спожиту електроенергію. Л.А.Висоцька доручила всім керівникам провести роботу в колективах щодо своєчасної сплати працівниками комунальних платежів, а директору КП «Миколаївське» підготувати довідку на ім`я голови адміністрації з переліком підприємств-боржників.

Про стан забезпечення твердим паливом закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення на осінньо-зимовий період доповів Дубенко А. Е., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Миколаївської райдержадміністрації.

Анатолій Едуардович повідомив, що потреба в твердому паливі на заклади освіти складає 860,0 т. вугілля, залишок з минулого року складає 106,36 т. вугілля. Відкриті торги на закупівлю вугілля відбулися 31 липня 2017 року. Переможцем аукціону вибрано ПрАТ «ВО «ОБЛПАЛИВО». До 20.10.2017р. планується завезти весь об’єм вугілля.  Потреба в альтернативному паливі на опалювальний період становить 320 т. Були оголошені торги, але за відсутності учасників, торги не відбулися. 22.09.2017 року заключено договір на придбання альтернативного палива — 98 тон пиллет на суму 150,370 тис.грн (по 1534 грн тонна). Також 25.09.2017 року заплановано укласти договір на придбання 142 тон відходів сільського господарства на 29,6 тис. грн (по 208 грн тонна).

Потреба в твердому паливі на заклади охорони здоров’я складає 254,0 т. вугілля, залишок з минулого року складає 12,65 т. вугілля.

Потреба в твердому паливі для закладів культури складає 50,0 т. вугілля. Вугілля завезено в повному обсязі.

Потреба в пальному на опалення відділення постійного перебування одиноких пристарілих людей складає   17,0 т. вугілля, залишок з минулого року складає 0,14 т. вугілля, придбано в поточному році 12,8 т. вугілля.

Для придбання решти 5 т. вугілля, буде подано клопотання, щодо розгляду виділення коштів на черговому засіданні сесії Миколаївської районної ради.

Ситник В. Д., начальник філії Березівської дорожньо-експлуатаційної дільниці, доповів про стан забезпечення утримання доріг в проїжджому стані  у Миколаївському районі на осінньо-зимовий період. В своїй доповіді Віктор Дмитрович запевнив присутніх, що Березівська дорожньо-експлуатаційна дільниця готова до роботи в зимовий період та зокрема для потреб Миколаївського району заготовлено посипний матеріал в достатній кількості а наявна в районі сніговбиральна техніка зараз готується до роботи в зимовий період. Проблема може виникнути лише в разі нестачі пального.

Джерело: МИКОЛАЇВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец