У Кодимі відкрився клуб «ТАЙФУН» з тхеквондо

За ініціативи депутата Одеської обласної ради Миколи Васильовича Сорочана на базі ДЮСШ відкрився клуб «ТАЙФУН» з тхеквондо («шлях (мистецтво) ноги та руки»), інструктор, володар Чорного поясу І ДАН, про це пише Кодима Сьогодні з посиланням на Кодимську РДА

Юрій Сергійович Хегай.

Заняття безкоштовні. Вихованці займаються два рази на тиждень: вівторок та п’ятниця з 16.00 до 18.00 год.

На сьогоднішній день у секції займаються 49 учнів різних вікових категорій, серед яких є призери обласних та міжобласних змагань.

Так, Сергій Мельниченко, учень 4 класу Кодимської ЗОШ І – ІІІ ступенів посів І місце в Чемпіонаті Одеської області (вагова категорія до 35 кг) та виборов бронзу в Чемпіонаті Вінницької області (вагова категорія до 35 кг) з Ушу Саньда.

Рибчинський Олександр, учень 10 класу Кодимської «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» виборов бронзу в Чемпіонаті Одеської області у 60 кг ваговій категорії.

Долгий Артур- учень 3 класу Кодимської ЗОШ І – ІІІ ступенів посів ІІІ місце в Чемпіонаті Одеської області, у 35 кг ваговій категорії з Ушу Саньда.

З Ушу Саньда Петрунько Максим, учень 11 класу Кодимської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Штеклєр Олександр, студент Кодимського ПТАУ вибороли бронзу в Чемпіонаті Вінницької області.

Не поступаються хлопцям і наші відважні дівчата. Серед яких не погані результати з Ушу Саньда показала — Паніченко Ганна, учениця 10 класу Кодимської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Ганна посіла ІІ місце в Чемпіонаті Вінницької області (вагова категорія до 50 кг) та відповідно ІІІ місце в Чемпіонаті Одеської області.

Хочу наголосити, що саме за сприяння депутата облради М.В. Сорочана та за підтримки начальника Кодимського відділення поліції ГУНП в Одеській області Віталія Юхимовича Мельниченка , талановиті діти мають змогу займатись даним видом спорту. Сподіватимемось, що юні спортсмени будуть досягати нових висот та досягнень в тхеквондо.

Юрій Сергійович Хегай та його вихованці в свою чергу висловлюють подяку

Мельниченку В.Ю., Сорочану М. В. , Мерзлякуву Сергію Сергійовичу – старшому тренеру збірної команди Одеської області серед юнаків та Президенту Федерації Ушу Саньда Одеської області — Федорцову Володимиру Васильовичу за підтримку та сприяння участі вихованців клубу «Тайфун» у обласних та міжобласних змаганнях.