У Березівці придбали шкільний автобус

В рамках проекту голови Одеської ОДА Максима Степанова «Розумний регіон» та з метою 100% забезпечення учнів загальноосвітніх шкіл району підвозом і подальшої модернізації мережі закладів освіти, на численні звернення батьків с. Виноград  головою Березівської РДА Геннадієм Заболотним було прийнято рішення про закупівлю шкільного автобуса.

Повідомляє сайт БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Березівської РДА.

Кошти на закупівлю виділялися освітньою субвенцією 900.000 грн. (70%) та місцевим бюджетом – 500.000 грн. (30%). Коли відділ освіти, молоді та спорту оголосив про відкриті торги у системі «Прозоро» щодо закупівлі шкільного автобуса на суму 1400.000 грн., то зразу ж почали надходити відгуки від компаній про те, що за такі кошти придбати автобус ми не зможемо. Тому райдержадміністрація  звернулась до депутатського корпусу з проханням виділити ще 200.000 тис. грн. для придбання автобуса.  Кошти були виділені. Це був  наш резерв, так як ми прийняли рішення пройти всю процедуру торгів до кінця, не змінюючи при цьому суму придбання товару. Нам пощастило, так як отримали дві пропозиції від:

1. Товариства з обмеженою відповідальністю « Радіал-Україна»;

2. Іноземного підприємства «Аіс-Полтава».

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» автоматично електронною системою закупівель проведена оцінка тендерних пропозицій та визначено результати аукціону:

Товариства з обмеженою відповідальністю « Радіал-Україна» — 1449960,00 тис. грн.;

Іноземного підприємства «Аіс-Полтава» — 1450000,00 тис. грн.

Протоколом засідання тендерного комітету відділу освіти, молоді та спорту Березівської районної державної адміністрації від 31.08.2017 року було визначено найбільш економічно вигідною пропозицією Товариства з обмеженою відповідальністю « Радіал-Україна» — 1449960,00 тис. грн.

На разі ми знаходимося на етапі кваліфікації проведення конкурсних торгів. Договір на придбання шкільного автобуса з переможцем торгів можемо заключити 30.09.2017 року.

Система «Прозоро» працює – резервні 200.000 тис. грн. зекономлено.

Джерело: БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми