У Балті говорили про протидію рейдерському захопленню земель

13 вересня 2017 р. в залі засідань адмінбудинку пройшло засідання мобільної групи з протидії рейдерському захопленню сільськогосподарських земель. На захід були запрошені сільгоспвиробники Балтського, Кодимського та Подільського районів. Але представників ні Кодимського, ні Подільського районів не було. Було тільки представники сільськогосподарських підприємств з Балтського району, сільські голови району, депутати районної ради.

Повідомляє сайт БАЛТА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Балтська РДА.

На заході були присутніми голова Балтської РДА Роман Кацмаза, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Івановський, головний спеціаліст управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області Наталія Тарасенко та директор Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мерзляков.

В ході засідання перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській обл. Віктор Івановський розповів про роботу регіонального  оперативного штабу для боротьби з аграрним рейдерством в Одеській області, завданням якого є протидія рейдерському захопленню сільськогосподарських земель, а також про роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної вторинної правової допомоги, які надають консультації з питань земельного права з метою попередження та запобігання рейдерського захоплення земельних ділянок. А також спільно з головою Балтської РДА Р. Кацмазою та директором Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги С. Мерзляковим відповіли на питання, що ставились присутніми на засіданні сільгоспвиробниками та представниками територіальних громад району.

Зокрема, піднімались питання щодо  запобігання подвійної реєстрації договорів оренди земельних ділянок та оформлення (переоформлення) у власність земельних ділянок та інші.

Джерело: БАЛТА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец