У Арцизі на нараді обговорили важливі питання району

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Парпуланського Сергія Афанасійовича в понеділок, 25 вересня 2017 року, відбулася чергова  апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації, та керівників структурних підрозділів РДА.

Повідомляє сайт АРЦИЗ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Арцизької РДА.

Під час наради було заслухано доповідь начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Георгія Мераджи про виконання протокольного доручення голови Арцизької РДА, наданого на апаратній нараді 14 вересня 2017 року. Зокрема Георгій Семенович зауважив, що ведеться робота з забезпечення енергетичної самостійності району, умов для здорового та культурного розвитку населення, комфортних умов забезпечення місцевих жителів. Також проводиться робота з підвищення показника середньомісячної зарплатні населення та його зайнятості. Повідомив начальник відділу й про державну програму підтримки підприємництва, яка передбачає фінансову підтримку підприємцям-початківцям для розвитку власної справи. Вислухавши доповідь, Сергій Парпуланський дав доручення відділу економічного розвитку і торгівлі провести інвентаризацію існуючих кар’єрів у районі та виявити причини їх невикористання на сьогоднішній день.

Про проведення чергового призову громадян в Арцизькому районі на строкову військову службу у серпні-вересні 2017 року та заходи щодо його забезпечення доповів Віктор Станков – т.в.о. військового комісара Арцизького військового комісаріату. Так, він зазначив, що на сьогоднішній день лише 4 призовники придатні до військової служби. На думку комісара, у даному випадку недопрацьовують сільські ради, зокрема Кам’янська та Деленська. Очільник району доручив активізувати роботу щодо призову у районі.

Начальник відділу діловодства та контролю апарату Арцизької РДА Тетяна Філіпова проінформувала, що  усі контрольні документи голови РДА, очільника області, кабінету міністрів та Президента України виконуються своєчасно.

Начальник соцзахисту Арцизької РДА Інна Замараєва зазначила, що робота з прийому документів щодо нарахування субсидій в поточному році проводиться. На сьогоднішній день прийнято та опрацьовано вже 3900 справ. Населення з охотою подає заяви та декларації на призначення житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу. Разом з тим акцентувала свою увагу на тому, що у разі довгострокової несплати комунальних послуг, виплата субсидій зупиняється.

В.о. лікаря Арцизької районної лікарні Евген Челак зазначив, що наразі завершується ремонт у приймальному відділенні, також ЦРЛ намагається взяти участь у всіх можливих інвестиційних програмах задля залучення додаткових коштів на ремонт інших відділень лікарні. Евген Іванович додав, що в лікарні будуть працювати ще два нові лікарі: акушер-гінеколог та уролог. Усього за районною програмою «Кадри» в лікарні успішно працюють вісім молодих спеціалістів.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Джерело: АРЦИЗ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец