Триває будівництво об’їзної дороги навколо міста Рені

Тривають роботи з будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Рені «Обхід м. Рені», км0+000-км5+600.

За інформацією служби автомобільних доріг в Одеській області, будівництво проходить за межами міста Рені. Очікується, що об’їзна дорога дозволить знизити навантаження, яке здійснюється великовантажним транспортом на автомобільні шляхи міста.

Повідомляє сайт РЕНІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Одеської обасної ради.

Будівництвом займається фірма «Ростдорстрой». За останню неділю серпня було споруджено капілярний перекриваючий шар зі   щебенево-піщаної суміші на ділянці ПК 2+80 – ПК 8+00 в обсязі 7547 м2. Влаштовано насип із земельного полотна  на ділянці ПК 43+00 – 47+80 та монтаж конструкції геоматрасів для збільшення несної здатності основи на ділянці ПК 51+25.

За словами голови Ренійської міської ради Ігоря Плехова, питання об’їзної дороги вкрай важливе для жителів міста, оскільки вже є чимало скарг від мешканців околиць з приводу руйнування їх будинків через рух великовантажного транспорту вулицями міста.

«Об’їзна дорога, що будується навколо міста Рені, є частиною траси «Одеса-Рені», на яку в рамках митного експерименту ми плануємо направити в нинішньому році більше 1 млрд. 200 млн. гривень, щоб завершити ремонт 200-километрової ділянки. 12 позачергова сесія, яка відбулася в серпні, дозволила нам не гаяти часу та прискорити узгодження всіх процедур, необхідних для оперативного проведення ремонтних робіт», ̶  зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Джерело: РЕНІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми