Татко тролить доньку, яка робить сексапільні селфі

Багато батьків люблять розігрувати своїх дітей, але деякі доходять до того, що викладають це в інтернет на загальний огляд.

Як повідомляє ОDESSA-MAMA, Кріс Мартін з Вашингтона спокійно викладає пародії на селфі дочки і сина для задоволення своїх шанувальників. Батько публікує свої фотографії у відповідь на оригінальні пости дітей в соціальних мережах.

«Моя дочка викладала сексапільні селфі, і замість того, щоб намагатися їй це заборонити, я подумав, що є кращий вихід», — розповів Кріс Мартін.

Веселий татусь зображує дакфейс на селфі в дзеркалі. Як і в оригіналі, на Кріса Мартіна піжамні штани, короткий топ і намальоване татуювання, що виглядає з-під одягу.

На іншому фото Кріс намалював собі перманентним маркером аналог татуювання дочки і надів пластмасовий вінок з листя, щоб спародіювати знімок Кессі в Snapchat. Цим постом поділилися понад 15 тис. разів.

У коментарі до одного зі знімків Кріс написав, що не подумав, коли використовував перманентний маркер для своїх пародій. «Мені знадобилося три дні, щоб його змити. Лол», — говорить відчайдушний татко.

Він навіть виклав фотографію, де пародіює свого сина на честь його дня народження.

Дочка не дуже задоволена витівками батька. Вона написала в твіттері, що він їй докучає.