«Складним» підліткам допомагають у Подільському районі

Правовий бібліомікс «Підлітку про його права» відбувся в центральній районній бібліотеці ЦБС Подільського району за ініціативи фахівців Подільського міськрайонного відділу пробації психолога Людмили Кучеренко та фахівця Інни Качковської, які привели до бібліотеки «складних» підлітків, пише ПОДІЛЬСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Подільську РДА.

З метою профілактики правопорушень, злочинності, пропагування здорового способу життя,  розширення кругозору підлітків, підвищення рівня освіченості, духовного та інтелектуального розвитку бібліотека запропонувала для них цілу  низку бібліотечних  заходів: екскурсію бібліотекою, перегляд відеороликів з серії «Підлітку про поліцію», а саме: «Тебе затримано за адміністративне правопорушення», «Це ти скоїв злочин? Зізнавайся!»

Захід проходив 20 лютого, в День вшанування Героїв Небесної Сотні, тому підліткам була запропонована і  година-реквієм  «Доторкнувшись до небес». В краєзнавчому відділі юнаки дізнались і про дату, яку незабаром буде святкувати вся наша область — 85-річчя створення Одеської області, про сучасних місцевих поетів, оглянули бібліотечний міні-музей з народознавчими та етнографічними експозиціями.

Хочеться відмітити, що такі зустрічі на території бібліотеки проходять щорічно, і кожного року кількість таких підлітків зменшується, що не може не тішити. Особливо приємно, коли бібліотека залишає у молоді гарні враження. Ось і сьогодні, покидаючи заклад, хлопці поділилися, що відкрили для себе сучасну бібліотеку, з безкоштовним Інтернетом, з WI-FI зоною, цікавими заходами та розмаїттям літератури.

Сподіваємось, що наступна зустріч з цими підлітками пройде в бібліотеці вже без супроводу представників юстиції, і молодь в подальшому буде активно   використовувати своє право на отримання безкоштовної інформації.

 

Директор ЦБС Подільського району  Світлана Дюгаєва