Село Михайлівка святкує 92-річницю з дня заснування

Село Михайлівка, Березівського району, святкує 92-річницю з дня заснування!
21 вересня, в День Різдва Пресвятої Богородиці на храмове свято села в будинку культури зібралася михайлівська громада. На свято завітали голова Березівської райдержадміністрації Геннадій Заболотний, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, депутат Березівської районної ради Олег Богоміл.

Повідомляє сайт БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Березівської РДА.
Перед початком урочистостей кращі господині села розрізали святковий коровай та пригостили всіх присутніх гостей свята смачним, духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.
«Радий вітати усіх зі святом – Днем села! Безумовно, це мальовничий край, у якому живуть такі прекрасні люди. Мені дуже хочеться, щоб ви і надалі зберегли та примножили дбайливе ставлення до свого рідного краю та одне до одного для подальшого розвитку села, забезпечили його благополуччя та добробут.
Всім мешканцям у цей день бажаємо гарного настрою, щастя, здоров’я, миру та здійснення всіх мрій та радості у житті», побажав Геннадій Заболотний та вручив відзнаку райдержадміністрації директору Михайлівського будинку культури Тетяні Кравченко за активну участь у житті сила та чітку громадянську позицію.
До вітального слова також було запрошено господаря села, сільського голову Володимира Поповича, який оголосив подяку сільської ради тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у його житті, а також відзначив воїнів АТО та кращих спортсменів Михайлівки, що посіли друге загальнокомандне місце на Малих олімпійських іграх Березівщини.
А святкова атмосфера та концертна програма підняла настрій жителям села Михайлівка та запрошеним гостям!

Джерело: БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец