Рятувальники провели зустріч із школярами у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

З початком нового навчального року рятувальники активізували профілактичну роботу серед  школярів, адже з настанням осінньо-зимового періоду збільшується небезпеки виникнення пожеж у побуті.

Повідомляє сайт ЧОРНОМОРСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України в Одеській області.

Так, зранку 25 вересня до рятувальників 22-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області прибули діти і педагоги сусідніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Чорноморська. Для гостей співробітники оперативно-рятувальної служби обладнали виставку пожежної техніки та рятувального обладнання. Дітям дали можливість детально ознайомитися з тактико-технічними характеристиками штатного пожежного автомобіля АЦ-40 (131) -137, його обладнанням  та бойового спорядження. Головний інспектор Чорноморського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Максим Коваль роз’яснив присутнім основні правила пожежної безпеки, яких необхідно суворо дотримуватись у побуті та як діяти при виникненні перших ознак пожежі. Надалі, у доволі  цікавій та ігровій формі були проведені з дітьми конкурси, вікторини під час яких вони ознайомились з практичною роботою Служби порятунку та пригадали, як треба поводитись в різних небезпечних життєвих ситуаціях.

Заходи  у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» завжди проходять дуже цікаво і корисно, адже безпека дітей є одним із головних пріоритетів у професійній діяльності рятувальників Одещини.

Джерело: ЧОРНОМОРСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец