Рятувальники провели навчання з представниками освіти та школярами

На базі Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Б.Деревянка  були проведені двоетапні навчання з представниками освіти та школярами. Співробітники Іванівського районного сектору ознайомили директорів шкіл Іванівського району з правилами пожежної безпеки в закладах освіти та з нормативними та законодавчими актами, що стосуються безпеки в школах. На прикладі Іванівської загальноосвітньої школи  було продемонстровано організацію куточків протипожежної безпеки та планів евакуації.

Повідомляє сайт ІВАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт  ГУ ДСНС України в Одеській області.
Другим етапом навчань була умовна пожежа, яка сталась в одному із кабінетів другого поверху. За сигналом тривоги, класними керівниками була проведена евакуація дітей та розміщення їх в безпечному місці. Також за легендою в одному із приміщень знаходився один постраждалий,якого рятувальники евакуювали та передали медикам для надання першої медичної допомоги. Дані навчання продемонстрували відмінну злагодженість педагогічного колективу Іванівської ЗОШ та вогнеборців Іванівського району.
Після навчань школярі мали змогу сфотографуватися з рятувальниками, посидіти в пожежному автомобілі та приміряти захисний одяг вогнеборців.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)