Ремонт дороги Кодима-Балта триває

19 жовтня на території району перебували помічник голови облдержадміністрації М.Степанова — Сергій Лазуткін та представник прес-служби Служби автомобільних доріг у Одеській області Ксенія Чернецька. Мета візиту — інспектування перебігу ремонту автомагістралі Кодима — Балта.

 Повідомляє сайт КОДИМА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кодимської РДА.

Спільно з головою райдержадміністрації В.Козачком та головою районної ради Г.Гладеньким гості оглянули ділянку (яка проходить вже територією Кодимського району) та на практиці переконались у тому, що роботи виконуються якісно та відповідно до напрацьованого графіка. З метою отримання повної картини було навіть застосовано сучасну техніку — квадрокоптер.

Результати проведеного моніторингу — позитивні. Наразі ремонтні роботи повністю завершені (укладено два шари асфальтної суміші) до с.Смолянка. Протягом дня буде здійснено також підготовка дорожнього полотна (розчищено узбіччя та укріплена основа під асфальт) на ділянця Смолянка — Будеї.

За результатами інспектування голова РДА В.Козачок резюмує, що втілення цього важливого проекту — результат постійної співпраці, діалогу та координації зусиль між обласним та районним керівництвом, депутатами місцевих рад.

— З приємністю зазначу: наразі дорожні роботи проводяться вже на території Кодимщини. Важливий момент — збереження відремонтованих автошляхів. Й сьогодні ми, на жаль, були свідками того, що перевантажені авто розбивають дороги. Тому РДА лобіює питання щодо встановлення на трасі пересувних вагових комплексів для того, щоб зберегти нову якість магістралі. Хочу нагадати: обласна рада і облдержадміністрація виділили чималі кошти на ремонт відрізка Кодима-Балта. Не варто сподіватися,що такі суми виділятимуться щороку. Тому необхідно ставитись бережливо до результатів спільної праці!

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)