Поліція затримала наркоторговця на Одещині

Зловмисник займався виготовленням та   продажем наркотиків, а також схиляв громадян до вживання наркотичних засобів. За місцем свого мешкання наркоторговець облаштував приміщення для вживання наркотичних речовин, пише ТАРУТНЕ СЬОГОДНІ.

До працівників поліції надійшла оперативна інформація про те, що мешканець Тарутинського району за місцем свого мешкання незаконно зберігає наркотичні засоби. Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні вказаного громадянина було виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс та пристосування для виготовлення та вживання наркотичної речовини.

З’ясувалося, що чоловік тривалий час займався придбанням, виготовленням, зберіганням наркотичних засобів — як для власного вживання так і з метою збуту. Також в ході досудового розслідування встановлено, що вказаний громадянин неодноразово збував наркотичні засоби, надавав приміщення для вживання наркотичних засобів, а також схиляв громадян до вживання наркотичних засобів.

На даний час зловмисника затримано та відносно нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даним фактом розпочато кримінальні провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), за ч.1, ч.2 ст.315 (схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та за ч.2 ст.317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Джерело: Відділ комунікації поліції Одеської області