Перший заступник голови Одеської ОДА Олександр Терещук відвідав Болградський район

Болградський район з офіційним візитом відвідав перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. Спільно з головою Болградської районної державної адміністрації Денисом Мусієнком Олександр Дмитрович провів особистий прийом громадян Болградського району.

Повідомляє сайт БОЛГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Болградської РДА.

Під час прийому громадян до нього звернулося 5 осіб за наступними питаннями: проведення ремонтних робіт дороги по маршруту Болград — Нові Трояни; виплати субсидій та їх оформлення; виплати компенсації за пільгові перевозки пільгового контингенту Болградського району; забезпечення села Оріхівка питною водою.

По закінченню виїзного особистого прийому заявникам надані роз’яснення та рекомендації, відповідним структурним підрозділам районної державної адміністрації надані доручення.

Після цього перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук спільно з головами Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт в ОЗ «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського», Болградському районному центрі дитячо-юнацької творчості та на площі 28 Червня, яка розташована перед Спасо-Преображенським собором.

Ці об’єкти ремонтуються за кошти обласного бюджету, які виділені за поданням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Нагадуємо, що у 2018 році планується проведення святкових заходів до 180-річчя Спасо-Преображенського собору та 160-річчя Болградської гімназії ім. Г.С. Раковського.

Крім того, перший заступник голови Одеської облдержадміністрації спільно з керівництвом району та міста обговорив питання щодо реалізації у місті Болграді ряду інфраструктурних проектів, які плануються виконуватись за кошти державного бюджету та благодійного фонду Президента України Петра Порошенка.

Джерело:  БОЛГРАД СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми