Одеська ОДА та USAID впровадять нові проекти з розвитку Одеського регіону

Одеська ОДА та USAID впровадять нові проекти з розвитку Одеського регіону

1 вересня Максим Степанов зустрівся з головою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Косінскі. Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку Одеської області по різним галузям.

Повідомляє сайт ОДЕСА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Болградської РДА.

Наразі USAID має намір реалізувати на Одещині низку соціальних та економічних програм. У свою чергу, Максим Степанов поділився з Сюзан Косінскі своїм баченням співпраці ОДА та USAID задля розвиту регіону.

«Це насамперед  будівництво центру реабілітації ветеранів АТО, підтримка малого та середнього бізнесу, забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, а також реалізація на Одещині медичної реформи. Хочу підкреслити важливість для області впровадження проекту «Муніципальної енергетичної реформи». Ми вдячні за проведені USAID енергоаудити 140 об’єктів в області.

Зі свого боку ми активно працюємо над залученням інвесторів під ЕСКО контракти. В рамках цього питання для нас є пріоритетним  вирішення проблеми з твердими побутовими відходами. Для Одещини були б корисні додаткові експерти з аналізу обсягів і морфології у цій галузі», – наголосив голова ОДА.

Обидві сторони домовилися провести ще одну зустріч у листопаді. А до того часу експерти від ОДА та USAID будуть спільно опрацьовувати шляхи реалізації проектів, що були запропоновані очільником області.

Нагадаємо, що USAID – це організація, яка відповідає за невійськову допомогу іншим країнам та їхнім окремим регіонам. Основні напрямки роботи Агентства включають підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктів і підтримку демократії в найбідніших країнах світу.

ЕСКО-договір – це один з механізмів, що дозволяє бюджетним організаціям економити на енерговитратах за допомогою коштів інвестора. Таким чином певна компанія вкладає гроші в комплекс енергоефективних технологій, наприклад, утеплює фасад, міняє дах, вікна, систему опалення тощо, та повертає інвестиції за рахунок зекономлених установою грошей.

Наразі перший в Україні та на Одещині ЕСКО-договір уклали в Осичківській ЗОШ Савранського району. Після запровадження енергосервісу в школі промили систему опалення та утеплили горище. У підсумку економія енергоресурсів сягнула близько 40% замість прогнозованих 28%.

Джерело: ОДЕСА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми