Обговорювали підготовку до опалювального сезону

Про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповів завідувач сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації Андрій Гладкий.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.

Як зазначив доповідач, що підготовка до опалювального сезону 2017/2018 років триває, на даний час загальні навчальні заклади району фактично підготовлено на 84%, дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, житловий  фонд комунальної власності, ОСББ, ЖБК, громадської (колективної) власності підготовлені на 100%. Запас палива на початок опалювального сезону складає 12%, але нещодавно пройшли торги на закупівлю твердого палива та триває процедура заключення договорів з постачальниками. Об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років фактично підготовлені на 100%. Також до роботи готово 18 одиниць техніки для розчищення доріг.

Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації з 18-22 вересня 2017 року поінформувала начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.

Крім того, було розглянуто ряд внутрішніх питань діяльності райдержадміністрації.

Джерело: АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец