Новорічні трагедії в Одесі: із стріляниною і страшними ранами

Одесити шумно і весело відзначали свято, але опинилися в лікарні через петарди і пожежі, пише ODESSA-MAMA із посиланням на СЕГОДНЯ.ua.

Одеса шумно і масово зустріла рік Вогняного Півня. Так, за даними одеського муніципалітету, в народних гуляннях на Думській площі взяли участь близько 20 000 осіб, які підспівували артистам і танцювали, а також брали участь в розіграші призів. Щасливчики отримали побутову техніку і навіть путівку в Єгипет. І якщо під час гулянь обійшлося без бійок та інших інцидентів, то в загальному новорічні вихідні видалися не такими вже й спокійними.

Співробітники патрульної поліції Одеси підрахували, що за три перші дні нового року правоохоронці отримали 1575 викликів, серед них 23 стосувалися пограбувань, 50 – бійок, 29 – хуліганських дій, ще 47 – водіння в нетверезому вигляді. Не обійшлося і без бійок із застосуванням зброї. Так, днями охоронець популярного серед одеської молоді арт-кафе не пустив всередину чотирьох чоловіків, один з яких вважав такий вчинок образливим і вистрілив сек’юріті в лоб з травмата.

«Патрульні надали потерпілому допомогу та передали його медикам», – повідомили в прес-службі патрульної поліції Одеси. Завдяки свідченням свідків копам вдалося затримати машину з горе-стрільцем, який виявився 35-річним одеситом і раніше вже потрапляв в поле зору поліції за хуліганство.

Додали святкові вихідні роботи і лікарям. Вони рятували городян, які вирішили побавитися під час свят феєрверками і петардами. Так, за інформацією одеських медиків, двоє молодих людей постраждали в результаті необережного поводження з піротехнікою. Один з них, 17-річний хлопець, намагався самостійно змайструвати петарду, але вона вибухнула у нього в руках, через що юнак позбувся кисті на лівій руці. У другому випадку молоді люди запускали святковий салют, що обернулося трагедією. «Одна з петард злетіла, але потім різко спікірувала вниз, після – в сторону і вибухнула, вдаривши хлопця в обличчя. Щелепи і ніс роздроблені», – діляться медики в соцмережах.