На відеоконференції, обговорили техногенно-екологічну безпеку району

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко спільно з причетними посадовими особами 25 вересня 2017 року взяв участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА в режимі відеоконференції, що відбулась під головуванням Максима Степанова.

Повідомляє сайт БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Білгород-Дністровської РДА.

Губернатор області підкреслив, що питання протипожежної безпеки досить гостро стоїть на сьогоднішній день.  Заступником начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області Михайлом Вовком було повідомлено, що з початку 2017 року на території області було зафіксовано 5610 пожеж, у яких загинуло 74 людини, більше 60-ти травмовано. Головним управлінням та підпорядкованими підрозділами ДСНС здійснено перевірки 1131 установи державної та комунальної форм власності. У ході зазначених перевірок було виявлено більш як 27 тисяч порушень протипожежної безпеки, а за невиконання наданих приписів по усуненню недоліків притягнуто до адміністративної відповідальності близько 295 посадових осіб. Загальна кількість закладів по області, що мають задовільний стан протипожежної безпеки, складає лише 30 відсотків.

Голова облдержадміністрації Максим Степанов наголосив, що необхідне чітке розуміння та розробка плану першочергових заходів у розрізі кожного району та окремо по кожному об’єкту, де виявлені відповідні недоліки.  Також губернатор області доручив провести навчання для вчителів та дітей  і систематично проводити роботу з батьками.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко після засідання провів робочу нараду з причетними підрозділами та окреслив основні завдання щодо забезпечення належного стану цивільного захисту і протипожежної безпеки в усіх закладах соціальної сфери району.

Джерело: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец