На Одещині за фактами рейдерського захоплення врожаю порушено більше десяти справ

За місяць роботи штабу із боротьби з аграрним рейдерством вдалося зупинити десятки спроб захоплення врожаю чи землі на території Одещини. За деякими фактам вже розпочато кримінальні провадження, таких справ наразі більше десяти. Про це йшлося на засіданні штабу під головуванням першого заступника голови ОДА Олександра Терещука. За його словами, спроби рейдерства зафіксовано по всіх районах області, де здебільшого порушникам допомагають представники влади чи поліція.

Повідомляє сайт ОДЕСА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт офіційного порталу Одеської області.

«Рейдери працюють в тісному зв’язку інколи із правоохоронними органами, інколи з адміністраціями, з міськими головами. Так сталося в Ширяївському районі. Вже підготовлена інформація для прокурора області, начальника поліції області, до генерального прокурора, щоб було проведено службове розслідування щодо участі правоохоронців в схемах та вжито відповідних заходів. Якщо це стосується представників влади, то також буде реакція з боку голови ОДА. По кожному факту ми працюємо індивідуально, але все має бути в рамках закону: хто посіяв врожай, той його і збирає», – наголосив Олександр Терещук.

За словами представників поліції, аби з’ясувати, хто саме має збирати врожай на тій чи іншій ділянці, потрібні експертизи документів, що займають час. Проте деякі матеріали вже готують до передачі до суду.

«Гаряча пора була в червні, коли збиралася пшениця, і от у серпені, коли починають збирати соняшник та інші пізні культури. Нещодавно подібні випадки були в Ізмаїлі, Ананієві. Поліція відразу виїхала, зупинила всі роботи, потім з’ясували, хто власник, і він вже зібрав врожай», – зауважив начальник управління превентивної діяльності Національної поліції в Одеській області Іван Іщенко.

Нагадаємо, антирейдерський штаб було створено ще на початку серпня цього року за участі представників Одеської ОДА, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, правоохоронних органів тощо. Наразі створено кілька мобільних груп, які виїжджають в райони області у разі виникнення конфліктів.

Джерело: ОДЕСА СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми