На базі закладів освіти Овідіопольського району відбувся обласний семінар для вчителів

27 вересня  2017 року  на базі закладів освіти Овідіопольського району відбувся обласний семінар-практикум для вчителів історії, географії, керівників гуртків краєзнавчого профілю на тему «Форми і методи роботи з національного-патріотичного виховання учнівської молоді засобами краєзнавства».

Повідомляє сайт ОВІДІОПОЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Овідіопольської РДА.

Розпочався семінар щирими привітаннями начальника відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерини Григораш  та директора районного будинку дитячої та юнацької творчості Тетяни Іванченко.

В ході семінару директор Великодолинського НВК гімназії Леоніда Базелян, Алла Котигорох (методист з виховної роботи КУ ОРМК), Лариса Галактіонова (вчитель історії Овідіопольської ЗОШ), Ірина Зміяк (вихователь Овідіопольського ДНЗ «Калинка»), Світлана Худенко (заступник директора з виховної роботи Надлиманської ЗОШ), Наталія Коновальченко (вчитель географії Кароліно-Бугазької ЗОШ) ділилися з колегами про краєзнавчу діяльність в районі, про Концепцію національно-патріотичного виховання в системі виховної роботи шкіл, про формування патріотичної свідомості дошкільника.

Учні Роксоланівської загальноосвітньої школи провели віртуальну екскурсію історико-краєзнавчим музеєм, де розповіли про Роксолани з античних часів до сьогодення.

В ході семінару учасниками був відвіданий районний історико-краєзнавчий музей в якому радо зустрів гостей голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук та директор музею Людмила Хаджи.

В. Левчук розповів освітянам про історичну назву Овідіополя, німецькі поселення на території району, місто Ніконій.  Також провів невеличку екскурсію картинною галереєю, яка створена художниками, які приймали участь у пленері «Берег Овідія».

В свою чергу Дмитро Макусій, директор Одеського обласного гуманітарного Центру позашкільної освіти і виховання та його заступниця Марина Жданова нагородили очільника району грамотою за сприяння у вихованні підростаючого покоління. М. Жданова відзначила, що за проведеним аналізом наш районний будинок дитячої та юнацької творчості під керівництвом Т. Іванченко, разом з армією викладачів, зайняли перше місце в області серед таких закладів.

Учасники семінару завітали також до етнопарку «Нью-Васюки», де мали нагоду поспілкуватись та традиційно підвести підсумки та прийняти методичні рекомендації.

Джерело: ОВІДІОПОЛЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец