Через Одесу з України незаконно вивозили ліс

Органи прокуратури Одещини у координації з іншими правоохоронними органами та відомствами продовжують роботу щодо протидії незаконному експорту лісу та лісоматеріалів, передає ОДЕСА СЬОГОДНІ.

Так, правоохоронці викрили злочинну схему контрабандного вивозу закордон через територію Одеської області ділової деревини на підставі підроблених документів.

У четвер, 5 січня 2017 року, співробітниками прокуратури області спільно з УЗЕ в області  ДЗЕ НП України, УСБУ, Південного регіонального управління ДПСУ та СУ ГУ НП в області у ході обшуку виявлено 56 вагонів з деревиною на залізничних станціях «Кучурган» та «Роздільна-Сортувальна» регіональної філії Одеської залізниці.

Наразі деревина, яку планували незаконно експортувати до Румунії, вилучена. Готується клопотання щодо накладення арешту.

Прикметно, що відповідно до супровідних документів у вказаних вагонах мала перевозитись паливна деревина хвойних порід (дрова), а фактично там знаходилась ділова деревина (кругляк), експорт якої з 1 січня 2017 року заборонено.

Джерело: Прес-служба прокуратури Одеської області