Арцизькі поліцейські провели екскурсію до ізолятору тимчасового тримання

Екскурсія до ізолятору тимчасового тримання (ІТТ), пише сайт АРЦИЗ СЬОГОДНІ з посиланням на Арцизьку РДА.

Арцизький ВП ГУНП в Одеській області повідомляє, що  14.02.2017 року з неповнолітніми особами, які знаходяться на обліку в ювенальній превенції сектору превенції Арцизького ВП разом з ювенальною пробацією південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань було організовано екскурсію до ізолятору тимчасового тримання  Арцизького ВП ГУНП в Одеській області. На екскурсії були неповнолітні особи, які знаходяться на умовному строку покарання. З дітьми проведено профілактичну бесіду виховного характеру про неприпустимість вчинення ними повторних злочинів. Неповнолітнім  було роз‘яснено інформацію щодо правил  знаходження осіб у ізоляторі тимчасового тримання,  їх умови перебування в ІТТ, раціон харчування та ін..

Екскурсія з неповнолітніми дітьми до ІТТ була організована з метою попередження скоєння дітьми протиправних злочинів, недопущення скоєння адміністративних правопорушень, щоб неповнолітнім особам не було бажання потрапляти у місця позбавлення волі.

 

Начальник Арцизького ВП ГУНП

в одеській області

підполковник поліції                                                                                         Р.В. Галкін