Арциз запрошує на ярмарок сільгосппродукції

У суботу, 9 вересня 2017 року, голова районної державної адміністрації Сергій Парпуланський та голова районної ради Юрій Карабаджак  запрошують усіх жителів на ярмарок сільгосппродукції.

Повідомляє сайт АРЦИЗ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Арцизької РДА.

З 8 години ранку на території Арцизького ринку гості заходу зможуть придбати продукцію, представлену місцевими підприємствами, за цінами нижче ринкових. В асортименті: свинина, баранина, бринза овеча, ковбасні вироби, хлібобулочні вироби, овочі, фрукти, виноград, вино, крупи, соняшникова олія, молочні вироби, риба.

Традиція щовесни проводити ярмарок зародилася у 2015 році, коли на одній із зустрічей голови РДА з жителями міста Арциз надійшло прохання про проведення подібного заходу. Люди висловлювали свою стурбованість зростанням цін, особливо на продукти харчування, і дуже жалкували, що в місті давно не проводяться сільськогосподарські ярмарки.

Почувши прохання городян, Сергій Афанасійович звернувся до керівників сільськогосподарських та відповідних промислових підприємств з пропозицією взяти участь у районному ярмарку. В результаті, вже третій рік поспіль ярмарок успішно проходить на території ринку. Місцеві товаровиробники представляють широкий асортимент продовольчих товарів за цінами нижче ринкових (зниження від 5 до 50% на різні види продуктів).

Джерело: АРЦИЗ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми